Učlanite se putem interneta i konkurišite za poslove!
Niste registrovani?
Otvorite svoj nalog
Ulogujte se
Postanite član naše mailing liste i ponude za posao će stizati na Vašu
e-mail adresu.

KONKURIŠITE ZA OVAJ POSAO

Konkurs ističe: 29-04-2024
Kategorija: Obezbeđenje, zaštita i higijenski poslovi
Naslov konkursa: Higijenicar/ka na aerodromu Nikola Tesla
Grad: Beograd
Opis posla:
Potrebna higijeničar/ka sa iskustvom za angažovanje na aerodromu Nikola Tesla.

Napomene:
-početak angažovanja u roku od 24h nakon intervjuisanja kandidata!
Uslovi rada:
-smenski rad: rad u turnusima 12/24/12/48 (+noćna smena) - mogućnost dogovora
-početna plata: 45.000 rsd + bonusi u skladu sa zalaganjem (do 10.000 rsd +dodatna primanja u skladu sa zakonom)

Kontakt:
060-614-00-09
060-714-00-02
011-4250-523

Najnoviji konkursi

Sanker
Konobar/ica -sanker/ica -Vozdovac
GIPSAR
Konobar/ica -sanker/ica
Konobar - Ada Ciganlija
Šanker Ada Ciganlija
Konobar
Kuvar Ada Ciganlija
Medicinska sestra/ Negovateljica
prodavac - Železnik